Cykling Fodbold Golf Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds
Gamle odds Kommende odds

MLB 2017 Odds

MLB (Major League Baseball) er det bedste og mest prestigefyldte niveau inden for baseball. Det er fællesbetegnelsen for de to professionelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaer American League og National League.

Hvem vinder MLB 2017?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Houston Astros5,255,00
Chicago Cubs7,007,00
Los Angeles Dodgers8,006,25
Boston Red Sox8,007,00
Washington Nationals8,007,50
Cleveland Indians8,508,50
New York Yankees14,0013,00
Arizona Diamondbacks19,0012,00
Colorado Rockies19,0017,00
Minnesota Twins41,0036,00
Toronto Blue Jays41,0041,00
Texas Rangers46,0041,00
Milwaukee Brewers51,0041,00
St Louis Cardinals51,0046,00
Tampa Bay Rays51,0051,00
Seattle Mariners56,0051,00
Kansas City Royals67,0046,00
New York Mets67,0067,00
Pittsburgh Pirates71,0067,00
Baltimore Orioles81,0051,00
Los Angeles Angels81,0067,00
Detroit Tigers101,0076,00
Miami Marlins151,00101,00
Atlanta Braves201,00101,00
Chicago White Sox351,00301,00
Cincinnati Reds501,00401,00
Oakland Athletics501,00401,00
San Diego Padres2001,001501,00
San Francisco Giants2501,001001,00
Philadelphia Phillies4001,001501,00