Cykling Fodbold Golf Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds
Gamle odds Kommende odds

MLB 2017 Odds

MLB (Major League Baseball) er det bedste og mest prestigefyldte niveau inden for baseball. Det er fællesbetegnelsen for de to professionelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaer American League og National League.

Hvem vinder MLB 2017?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Los Angeles Angels Ofanaheim
Los Angeles Dodgers4,504,50
Houston Astros5,255,00
Boston Red Sox7,507,50
Washington Nationals8,007,50
Cleveland Indians9,009,00
Chicago Cubs10,008,00
New York Yankees17,0014,00
Arizona Diamondbacks23,0019,00
Colorado Rockies29,0026,00
Milwaukee Brewers31,0023,00
Kansas City Royals41,0041,00
Minnesota Twins51,0041,00
Seattle Mariners51,0041,00
Tampa Bay Rays51,0046,00
St Louis Cardinals51,0051,00
Pittsburgh Pirates67,0046,00
Texas Rangers67,0061,00
Los Angeles Angels81,0071,00
Baltimore Orioles101,0051,00
Toronto Blue Jays101,0061,00
Detroit Tigers126,0081,00
New York Mets151,00126,00
Atlanta Braves151,00151,00
Miami Marlins301,00201,00
Oakland Athletics751,00501,00
Chicago White Sox1001,00501,00
Cincinnati Reds1001,001001,00
San Francisco Giants2501,001501,00
San Diego Padres2501,002501,00
Philadelphia Phillies5001,002501,00