Cykling Fodbold Golf Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds
Gamle odds

MLB 2017 Odds

MLB (Major League Baseball) er det bedste og mest prestigefyldte niveau inden for baseball. Det er fællesbetegnelsen for de to professionelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaer American League og National League.

Hvem vinder MLB 2017?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Los Angeles Dodgers3,603,50
Houston Astros6,005,50
Boston Red Sox7,507,50
Cleveland Indians8,007,50
Washington Nationals8,508,50
Chicago Cubs9,508,50
New York Yankees13,0011,50
Arizona Diamondbacks29,0026,00
Colorado Rockies29,0026,00
St Louis Cardinals41,0034,00
Kansas City Royals41,0036,00
Los Angeles Angels41,0036,00
Milwaukee Brewers51,0036,00
Seattle Mariners51,0041,00
Minnesota Twins51,0051,00
Tampa Bay Rays56,0051,00
Baltimore Orioles81,0056,00
Texas Rangers126,0046,00
Pittsburgh Pirates126,0081,00
Toronto Blue Jays151,0061,00
Detroit Tigers501,00201,00
Oakland Athletics751,00501,00
Miami Marlins1001,00251,00
Atlanta Braves1501,001001,00
New York Mets1501,001501,00
San Diego Padres2501,002501,00
Chicago White Sox4001,004001,00
Cincinnati Reds4001,004001,00
Philadelphia Phillies4500,004500,00
San Francisco Giants4500,004500,00