Fodbold Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds
Gamle odds

MLB 2018 Odds

MLB (Major League Baseball) er det bedste og mest prestigefyldte niveau inden for baseball. Det er fællesbetegnelsen for de to professionelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaer American League og National League.

Hvem vinder MLB 2018?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Los Angeles Dodgers6,506,50
Houston Astros7,507,50
Cleveland Indians8,508,00
New York Yankees8,508,00
Chicago Cubs8,508,50
Boston Red Sox12,0011,00
Washington Nationals12,0011,00
Arizona Diamondbacks23,0017,00
Colorado Rockies26,0026,00
St Louis Cardinals29,0019,00
Toronto Blue Jays29,0023,00
Milwaukee Brewers34,0023,00
Minnesota Twins34,0026,00
New York Mets36,0029,00
Seattle Mariners36,0034,00
Los Angeles Angels41,0031,00
Texas Rangers41,0036,00
San Francisco Giants41,0041,00
Baltimore Orioles51,0041,00
Tampa Bay Rays51,0041,00
Kansas City Royals51,0051,00
Pittsburgh Pirates76,0067,00
Chicago White Sox81,0067,00
Atlanta Braves101,0081,00
Miami Marlins101,0081,00
Philadelphia Phillies101,00101,00
Oakland Athletics151,00101,00
Cincinnati Reds151,00151,00
Detroit Tigers151,00151,00
San Diego Padres151,00151,00