Fodbold Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds
Gamle odds

MLB 2018 Odds

MLB (Major League Baseball) er det bedste og mest prestigefyldte niveau inden for baseball. Det er fællesbetegnelsen for de to professionelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaer American League og National League.

Hvem vinder MLB 2018?

    Højeste
odds
Laveste
odds
New York Yankees7,006,50
Los Angeles Dodgers7,007,00
Houston Astros7,506,50
Cleveland Indians8,508,00
Chicago Cubs10,0010,00
Washington Nationals11,0010,00
Boston Red Sox15,0013,00
St Louis Cardinals19,0019,00
Los Angeles Angels21,0019,00
Arizona Diamondbacks23,0019,00
Colorado Rockies29,0023,00
Toronto Blue Jays29,0026,00
Milwaukee Brewers34,0029,00
Minnesota Twins34,0034,00
New York Mets34,0034,00
San Francisco Giants41,0029,00
Seattle Mariners41,0034,00
Texas Rangers41,0034,00
Tampa Bay Rays67,0051,00
Baltimore Orioles81,0051,00
Kansas City Royals81,0067,00
Atlanta Braves101,0081,00
Pittsburgh Pirates101,0081,00
Chicago White Sox126,00101,00
Philadelphia Phillies126,00101,00
Miami Marlins151,00126,00
Oakland Athletics151,00126,00
Cincinnati Reds201,00151,00
San Diego Padres201,00151,00
Detroit Tigers251,00151,00