Fodbold Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds
Gamle odds

Europa League Odds

Europa League

Hvem vinder Europa League 2017/2018?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Atlético Madrid5,504,80
Arsenal7,006,50
Borussia Dortmund12,0010,00
Napoli14,0011,00
Lazio17,5015,00
Ac Milan18,0013,00
Rb Leipzig26,0017,00
Olympique Lyon26,0023,00
Real Sociedad29,0026,00
Sporting Clube De Portugal30,0026,00
Villarreal36,0021,00
Zenit St Petersburg36,0026,00
Marseille36,0034,00
Athletic Bilbao38,0029,00
Atalanta51,0041,00
Cska Moscow60,0051,00
Nice60,0051,00
Spartak Moscow76,0051,00
Fc Salzburg81,0064,00
Dynamo Kyiv100,0067,00
Celtic101,0068,00
Lokomotiv Moscow120,0081,00
Aek Athens151,00101,00
Viktoria Plzen151,00151,00
Sporting Braga158,00101,00
Fc Viktoria Plzen250,00151,00
Ludogorets Razgrad251,00101,00
Steaua Bucuresti275,00101,00
Partizan Belgrade290,00151,00
Crvena Zvezda290,00251,00
Östersunds Fk301,00176,00
Red Star Belgrade301,00251,00
Fc Copenhagen385,00201,00
Fc Astana751,00301,00