Fodbold Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds
Gamle odds

NHL 2017/2018 odds

NHL

National Hockey League (NHL) er en non-profit-forening, som driver en professionel ishockeyliga. Hver sæson spiller holdene i ligaen om Stanley Cup, det ældste trofæ i professionel nordamerikansk sport, som bliver tildelt det hold, der vinder det sæsonafsluttende slutspil.

Hvilket hold vinder NHL 2017/2018?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Tampa Bay Lightning7,006,00
Toronto Maple Leafs14,008,20
Los Angeles Kings14,0011,00
Pittsburgh Penguins15,009,50
Nashville Predators15,0010,50
Columbus Blue Jackets16,0010,00
St. Louis Blues16,0010,50
Washington Capitals18,0015,00
Winnipeg Jets21,008,40
Dallas Stars26,0018,50
New York Rangers26,0019,00
San Jose Sharks26,0020,00
Chicago Blackhawks29,0020,00
Minnesota Wild29,0021,00
Anaheim Ducks29,0022,00
New York Islanders31,0019,00
Boston Bruins31,0020,00
Vegas Golden Knights31,0021,00
Calgary Flames34,0024,00
New Jersey Devils41,0017,00
Edmonton Oilers41,0026,00
Montreal Canadiens41,0028,00
Philadelphia Flyers51,0028,00
Carolina Hurricanes51,0038,00
Ottawa Senators71,0036,00
Vancouver Canucks76,0038,00
Detroit Red Wings76,0054,00
Colorado Avalanche96,0041,00
Florida Panthers96,0076,00
Buffalo Sabres401,0096,00
Arizona Coyotes2501,008,40