Cykling Fodbold Golf Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds
Gamle odds Kommende odds

NHL 2017/2018 odds

NHL

National Hockey League (NHL) er en non-profit-forening, som driver en professionel ishockeyliga. Hver sæson spiller holdene i ligaen om Stanley Cup, det ældste trofæ i professionel nordamerikansk sport, som bliver tildelt det hold, der vinder det sæsonafsluttende slutspil.

Hvilket hold vinder NHL 2017/2018?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Pittsburgh Penguins9,508,50
Washington Capitals11,0011,00
Edmonton Oilers12,5010,00
Chicago Blackhawks13,5012,50
Tampa Bay Lightning14,0012,00
Nashville Predators15,0014,00
Anaheim Ducks18,0015,00
New York Rangers18,0015,00
Minnesota Wild18,0017,00
Montreal Canadiens18,0017,00
Dallas Stars21,0017,00
Toronto Maple Leafs21,0017,00
San José Sharks21,0021,00
San Jose Sharks21,0021,00
Los Angeles Kings23,0021,00
Columbus Blue Jackets24,0019,00
St. Louis Blues26,0021,00
Boston Bruins26,0024,00
Calgary Flames29,0026,00
Florida Panthers31,0031,00
Ottawa Senators36,0031,00
Philadelphia Flyers41,0041,00
Winnipeg Jets51,0046,00
New York Islanders56,0038,00
Buffalo Sabres67,0046,00
Carolina Hurricanes67,0051,00
Detroit Red Wings76,0066,00
New Jersey Devils101,0091,00
Vancouver Canucks101,00101,00
Colorado Avalanche126,00101,00
Las Vegas Golden Knights126,00126,00
Arizona Coyotes136,00126,00
Vegas Golden Knights151,00101,00