Cykling Fodbold Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds
Gamle odds

NHL 2017/2018 odds

NHL

National Hockey League (NHL) er en non-profit-forening, som driver en professionel ishockeyliga. Hver sæson spiller holdene i ligaen om Stanley Cup, det ældste trofæ i professionel nordamerikansk sport, som bliver tildelt det hold, der vinder det sæsonafsluttende slutspil.

Hvilket hold vinder NHL 2017/2018?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Pittsburgh Penguins10,008,00
Edmonton Oilers12,509,80
Chicago Blackhawks14,0010,50
Tampa Bay Lightning14,0010,50
Washington Capitals14,0010,50
Toronto Maple Leafs15,0010,50
Dallas Stars16,0014,50
Anaheim Ducks17,0012,50
Nashville Predators18,0014,50
Minnesota Wild21,0016,50
New York Rangers23,0014,50
Montreal Canadiens23,0017,50
Columbus Blue Jackets24,0012,00
Los Angeles Kings28,0018,00
St. Louis Blues28,0018,50
San Jose Sharks28,0020,00
Calgary Flames31,0021,00
Boston Bruins31,0022,00
Ottawa Senators38,0025,00
Winnipeg Jets46,0037,00
Philadelphia Flyers51,0034,00
Florida Panthers51,0041,00
New York Islanders51,0046,00
Carolina Hurricanes61,0041,00
Vegas Golden Knights81,009,60
Detroit Red Wings81,0061,00
Buffalo Sabres81,0066,00
New Jersey Devils101,0036,00
Colorado Avalanche106,0051,00
Vancouver Canucks126,00101,00
Arizona Coyotes251,0096,00