Cykling Fodbold Golf Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds
Gamle odds

NHL 2017/2018 odds

NHL

National Hockey League (NHL) er en non-profit-forening, som driver en professionel ishockeyliga. Hver sæson spiller holdene i ligaen om Stanley Cup, det ældste trofæ i professionel nordamerikansk sport, som bliver tildelt det hold, der vinder det sæsonafsluttende slutspil.

Hvilket hold vinder NHL 2017/2018?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Pittsburgh Penguins10,008,50
Edmonton Oilers12,5011,00
Washington Capitals13,0011,00
Chicago Blackhawks14,0012,50
Tampa Bay Lightning14,0013,00
Dallas Stars15,0012,00
Nashville Predators15,0014,00
New York Rangers18,0013,00
Anaheim Ducks18,0015,00
Montreal Canadiens18,0015,00
Minnesota Wild19,0018,00
Toronto Maple Leafs21,0015,00
Los Angeles Kings23,0021,00
San Jose Sharks23,0021,00
Columbus Blue Jackets24,0019,00
Calgary Flames26,0024,00
St. Louis Blues29,0021,00
Boston Bruins29,0024,00
Florida Panthers34,0031,00
Ottawa Senators36,0034,00
New York Islanders41,0038,00
Philadelphia Flyers41,0041,00
Winnipeg Jets51,0046,00
Buffalo Sabres67,0046,00
Carolina Hurricanes67,0051,00
Detroit Red Wings81,0066,00
New Jersey Devils91,0076,00
Vegas Golden Knights101,00101,00
Vgs Golden Knights101,00101,00
Colorado Avalanche126,00101,00
Vancouver Canucks126,00101,00
Arizona Coyotes136,00126,00