Fodbold Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds
Gamle odds

Kontinentale Hockey-Liga Odds

Kontinentale Hockey-Liga

Kontinentale Hockey-Liga, KHL, (russisk: Kontinentalnaja Hokkeynaja Liga) er en ishockeyliga i Rusland.

Hvem vinder Kontinentale Hockey-Liga 2017/2018?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Ska St. Petersburg2,202,20
Cska Moscow6,003,90
Ak Bars Kazan12,006,00
Jokerit Helsinki15,0013,00
Avangard Omsk16,0014,00
Metallurg Magnitogorsk21,009,00
Salavat Yulaev Ufa21,0019,00
Lokomotiv Yaroslavl29,0026,00
Torpedo Nn61,0051,00
Traktor Chelyabinsk67,0041,00
Avtomobilist Yekaterinburg76,0051,00
Dinamo Moscow101,0041,00
Barys Astana101,0051,00
Red Star Kunlun101,00101,00
Sibir Novosibirsk101,00101,00
Neftekhimik Niznekamsk126,0067,00
Sochi151,00151,00
Vityaz Chekhov151,00151,00
Dinamo Minsk176,00151,00
Admiral Vladivostok201,00151,00
Amur Khabarovsk201,00201,00
Severstal Cherepovets201,00201,00
Spartak Moscow251,00151,00
Hc Slovan Bratislava351,00251,00
Lada Togliatti351,00301,00
Yugra Khanty-Mansiysk351,00301,00
Dinamo Riga501,00401,00