Cykling Fodbold Golf Håndbold Motorsport OL 2021 Politik Tennis Øvrige sportsgrene Øvrige odds Gamle odds

MLB odds - få de bedste odds på MLB

Hvem vinder MLB 2021?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Los Angeles Dodgers4,504,50
Chicago White Sox8,507,00
San Diego Padres9,008,00
New York Mets9,509,00
Houston Astros10,008,50
Oakland Athletics10,5010,00
Tampa Bay Rays12,0011,00
New York Yankees13,0011,00
San Francisco Giants17,0016,00
Milwaukee Brewers17,0017,00
Boston Red Sox19,0017,00
Atlanta Braves34,0031,00
Cleveland Indians34,0031,00
Toronto Blue Jays34,0031,00
Chicago Cubs36,0034,00
St Louis Cardinals41,0034,00
Cincinnati Reds46,0034,00
Los Angeles Angels51,0046,00
Philadelphia Phillies51,0046,00
Washington Nationals81,0067,00
Seattle Mariners101,0071,00
Minnesota Twins151,00126,00
Miami Marlins151,00151,00
Kansas City Royals176,00151,00
Detroit Tigers851,00751,00
Colorado Rockies1501,001001,00
Pittsburgh Pirates1501,001001,00
Texas Rangers1501,001001,00
Baltimore Orioles3001,002501,00
Arizona Diamondbacks4001,002501,00

Som i de andre amerikanske ligaer (NFL, NHL, NBA m.fl.) har Major League Baseball også et slutspil.