E-sport Fodbold Håndbold Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds Gamle odds

MLB 2020 Odds

MLB (Major League Baseball) er det bedste og mest prestigefyldte niveau inden for baseball. Det er fællesbetegnelsen for de to professionelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaer American League og National League.

Hvem vinder MLB 2020?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Los Angeles Dodgers4,754,50
New York Yankees4,754,50
Minnesota Twins8,008,00
Atlanta Braves12,0011,00
Oakland Athletics13,0013,00
Houston Astros14,0013,00
Chicago Cubs15,0014,00
Tampa Bay Rays15,0015,00
Cleveland Indians21,0021,00
Washington Nationals21,0021,00
Philadelphia Phillies26,0026,00
Chicago White Sox29,0026,00
Cincinnati Reds31,0029,00
New York Mets31,0029,00
San Diego Padres34,0031,00
St Louis Cardinals36,0034,00
Colorado Rockies41,0036,00
Milwaukee Brewers46,0036,00
Los Angeles Angels56,0051,00
Arizona Diamondbacks61,0051,00
Boston Red Sox67,0051,00
Toronto Blue Jays67,0061,00
Texas Rangers76,0076,00
Miami Marlins151,00151,00
San Francisco Giants226,00201,00
Detroit Tigers301,00251,00
Baltimore Orioles301,00301,00
Seattle Mariners401,00251,00
Kansas City Royals401,00301,00
Pittsburgh Pirates601,00301,00