Cykling Fodbold Golf Håndbold Ishockey Motorsport Politik Snooker Svømning: EM Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds Gamle odds

NHL odds - få de bedste odds på NHL

NHL

Hvilket hold vinder NHL 2020/2021?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Colorado Avalanche4,504,50
Tampa Bay Lightning7,507,00
Vegas Golden Knights8,008,00
Toronto Maple Leafs8,508,00
Carolina Hurricanes9,509,00
Washington Capitals13,0013,00
New York Islanders15,0013,00
Boston Bruins17,0017,00
Pittsburgh Penguins17,0017,00
Florida Panthers19,0018,00
Minnesota Wild19,0018,00
Winnipeg Jets19,0018,00
Edmonton Oilers21,0021,00
Montreal Canadiens26,0023,00
St. Louis Blues34,0031,00
Nashville Predators41,0041,00
Dallas Stars51,0051,00
Chicago Blackhawks56,0051,00
New York Rangers56,0056,00
Philadelphia Flyers76,0076,00
Arizona Coyotes81,0071,00
Calgary Flames81,0081,00
Vancouver Canucks101,00101,00
San Jose Sharks126,00126,00
Los Angeles Kings201,00151,00
Columbus Blue Jackets401,00301,00
Anaheim Ducks3001,003001,00
New Jersey Devils3501,002001,00
Detroit Red Wings4001,003001,00
Ottawa Senators5000,004001,00
Buffalo Sabres5001,005001,00

NHL er den femte rigeste professionelle sportsliga efter NFL, MLB, NBA og Premier League efter indtægter.