Fodbold Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds Gamle odds

NHL 2018/2019 odds

NHL

National Hockey League (NHL) er en non-profit-forening, som driver en professionel ishockeyliga. Hver sæson spiller holdene i ligaen om Stanley Cup, det ældste trofæ i professionel nordamerikansk sport, som bliver tildelt det hold, der vinder det sæsonafsluttende slutspil.

Hvilket hold vinder NHL 2018/2019?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Tampa Bay Lightning10,0010,00
Nashville Predators11,0010,00
Winnipeg Jets12,0011,00
Boston Bruins12,5010,00
Pittsburgh Penguins13,0012,50
Washington Capitals13,0012,50
Toronto Maple Leafs16,0011,00
Vegas Golden Knights17,0012,00
San Jose Sharks23,0022,00
Edmonton Oilers26,0018,00
Columbus Blue Jackets26,0021,00
Los Angeles Kings26,0021,00
Philadelphia Flyers26,0021,00
Anaheim Ducks28,0023,00
Dallas Stars29,0024,00
Minnesota Wild31,0023,00
Chicago Blackhawks31,0028,00
St. Louis Blues31,0029,00
Calgary Flames31,0031,00
Colorado Avalanche36,0034,00
New Jersey Devils36,0034,00
Florida Panthers41,0036,00
Carolina Hurricanes67,0031,00
New York Islanders67,0041,00
Montreal Canadiens67,0051,00
New York Rangers67,0061,00
Buffalo Sabres76,0066,00
Vancouver Canucks76,0071,00
Detroit Red Wings81,0067,00
Arizona Coyotes81,0071,00
Ottawa Senators126,0081,00