Fodbold Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds Gamle odds

NHL 2018/2019 odds

NHL

National Hockey League (NHL) er en non-profit-forening, som driver en professionel ishockeyliga. Hver sæson spiller holdene i ligaen om Stanley Cup, det ældste trofæ i professionel nordamerikansk sport, som bliver tildelt det hold, der vinder det sæsonafsluttende slutspil.

Hvilket hold vinder NHL 2018/2019?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Tampa Bay Lightning4,003,60
Calgary Flames10,009,00
Toronto Maple Leafs11,008,00
Winnipeg Jets11,0010,00
San Jose Sharks11,0011,00
Nashville Predators12,0011,00
Vegas Golden Knights13,0013,00
Washington Capitals17,0015,00
Pittsburgh Penguins18,0017,00
Columbus Blue Jackets19,0016,00
Boston Bruins19,0017,00
Montreal Canadiens29,0029,00
New York Islanders34,0026,00
Dallas Stars34,0029,00
Buffalo Sabres34,0031,00
Colorado Avalanche36,0029,00
Minnesota Wild36,0034,00
Carolina Hurricanes46,0041,00
Edmonton Oilers51,0041,00
Anaheim Ducks61,0051,00
St. Louis Blues67,0061,00
Vancouver Canucks67,0061,00
Arizona Coyotes101,0076,00
New York Rangers176,00151,00
New Jersey Devils201,00151,00
Florida Panthers251,00151,00
Chicago Blackhawks301,00251,00
Detroit Red Wings301,00251,00
Los Angeles Kings301,00251,00
Philadelphia Flyers301,00251,00
Ottawa Senators351,00301,00

>> KONTAKT: INFO@NICERODDS.DK
<< TILBAGE: STARTSIDEN
AFC Asian Cup 2019 oddsVM i håndbold 2019 odds. Eurovision 2019 odds. minilogga_niceroddsDK