Fodbold Håndbold Motorsport Poker Politik Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds Gamle odds

NHL odds - få de bedste odds på NHL

NHL

Hvilket hold vinder NHL 2022/2023?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Colorado Avalanche5,405,25
Toronto Maple Leafs9,809,00
Florida Panthers11,0010,00
Tampa Bay Lightning11,5011,00
Carolina Hurricanes12,5012,00
Calgary Flames17,0016,00
Edmonton Oilers17,5016,00
Vegas Golden Knights18,5018,00
New York Rangers20,0019,00
Minnesota Wild22,0021,00
Pittsburgh Penguins23,0023,00
St. Louis Blues26,0023,00
Boston Bruins27,0026,00
Los Angeles Kings32,0029,00
New York Islanders34,0034,00
Washington Capitals36,0031,00
Dallas Stars42,0036,00
Vancouver Canucks48,0041,00
Nashville Predators51,0048,00
Ottawa Senators51,0050,00
Detroit Red Wings55,0051,00
New Jersey Devils55,0051,00
Winnipeg Jets55,0051,00
Columbus Blue Jackets70,0067,00
Buffalo Sabres75,0051,00
Anaheim Ducks85,0081,00
Philadelphia Flyers85,0081,00
Seattle Kraken101,00100,00
San Jose Sharks126,00120,00
Montreal Canadiens140,00126,00
Chicago Blackhawks160,00126,00
Arizona Coyotes301,00300,00

NHL er den femte rigeste professionelle sportsliga efter NFL, MLB, NBA og Premier League efter indtægter.