Fodbold Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds Gamle odds

NHL 2018/2019 odds

NHL

National Hockey League (NHL) er en non-profit-forening, som driver en professionel ishockeyliga. Hver sæson spiller holdene i ligaen om Stanley Cup, det ældste trofæ i professionel nordamerikansk sport, som bliver tildelt det hold, der vinder det sæsonafsluttende slutspil.

Hvilket hold vinder NHL 2018/2019?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Detroit Red Wings
Los Angeles Kings
New Jersey Devils
Ottawa Senators
Tampa Bay Lightning3,252,90
Calgary Flames9,009,00
San Jose Sharks11,009,00
Boston Bruins11,0010,00
Winnipeg Jets12,0012,00
Nashville Predators13,0013,00
Vegas Golden Knights13,0013,00
Toronto Maple Leafs15,0013,00
Washington Capitals15,0014,00
New York Islanders19,0019,00
Carolina Hurricanes21,0019,00
Pittsburgh Penguins21,0019,00
St. Louis Blues23,0023,00
Columbus Blue Jackets29,0023,00
Dallas Stars29,0026,00
Montreal Canadiens36,0036,00
Arizona Coyotes51,0051,00
Minnesota Wild51,0051,00
Colorado Avalanche67,0061,00
Chicago Blackhawks76,0071,00
Philadelphia Flyers201,00101,00
Florida Panthers251,00151,00
Vancouver Canucks251,00251,00
Edmonton Oilers301,00201,00
New York Rangers1001,001001,00
Anaheim Ducks2501,001001,00
Buffalo Sabres4001,001001,00

>> KONTAKT: INFO@NICERODDS.DK
<< TILBAGE: STARTSIDEN
Eurovision 2019 odds. minilogga_niceroddsDK