Fodbold Håndbold Motorsport OL 2021 Poker Politik Tennis Øvrige sportsgrene Øvrige odds Gamle odds

NFL odds - få de bedste odds på NFL

NFL er den professionelle liga for amerikansk fodbold i USA.

NFL er opdelt i to ligeværdige konferencer: AFC og NFC, som begge består af 16 hold fordelt rundt i USA.

NFL 2022 slutter med Super Bowl 56.

Hvem vinder Super Bowl 56?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Kansas-City-Chiefsgreen-Bay-Packers
Kansas City Chiefs5,605,50
Tampa Bay Buccaneers8,208,00
Buffalo Bills13,0012,00
Baltimore Ravens15,5012,00
San Francisco 49Ers15,5013,00
Green Bay Packers16,0014,00
Los Angeles Rams16,0014,00
Cleveland Browns18,0017,00
Seattle Seahawks26,0024,00
Tennessee Titans30,0026,00
Los Angeles Chargers34,0032,00
Dallas Cowboys38,0029,00
Indianapolis Colts40,0031,00
New England Patriots40,0031,00
Miami Dolphins42,0026,00
New Orleans Saints46,0029,00
Pittsburgh Steelers46,0034,00
Denver Broncos48,0021,00
Arizona Cardinals50,0041,00
Washington Football Team51,0050,00
Minnesota Vikings55,0041,00
Chicago Bears70,0051,00
Atlanta Falcons80,0051,00
New York Giants90,0067,00
Carolina Panthers100,0051,00
Las Vegas Raiders100,0061,00
Philadelphia Eagles130,0067,00
Jacksonville Jaguars140,0067,00
Detroit Lions160,00126,00
Cincinnati Bengals190,00101,00
New York Jets230,0081,00
Houston Texans290,00126,00