Cykling Fodbold Golf Håndbold Motorsport Poker Politik Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds Gamle odds

NFL odds - få de bedste odds på NFL

NFL er den professionelle liga for amerikansk fodbold i USA.

NFL er opdelt i to ligeværdige konferencer: AFC og NFC, som begge består af 16 hold fordelt rundt i USA.

NFL 2023 slutter med Super Bowl 57.

Hvem vinder Super Bowl 57?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Buffalo Bills8,007,50
Tampa Bay Buccaneers11,009,00
Kansas City Chiefs11,0011,00
Los Angeles Rams12,5011,00
Green Bay Packers16,0012,00
Los Angeles Chargers17,0017,00
Cleveland Browns20,0019,00
San Francisco 49Ers21,0015,00
Denver Broncos21,0017,00
Baltimore Ravens22,0021,00
Cincinnati Bengals25,0023,00
Dallas Cowboys26,0021,00
Indianapolis Colts26,0026,00
Philadelphia Eagles29,0029,00
New Orleans Saints36,0034,00
Arizona Cardinals38,0029,00
Miami Dolphins40,0034,00
Tennessee Titans48,0034,00
Minnesota Vikings48,0041,00
Las Vegas Raiders50,0034,00
New England Patriots55,0034,00
Pittsburgh Steelers85,0071,00
Washington Commanders100,0061,00
Seattle Seahawks140,0071,00
Detroit Lions150,00101,00
New York Jets151,00150,00
Jacksonville Jaguars160,0071,00
Chicago Bears160,0081,00
New York Giants160,0081,00
Carolina Panthers250,0081,00
Atlanta Falcons270,00101,00
Houston Texans300,00176,00