E-sport Fodbold Håndbold Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds Gamle odds

NFL Odds

NFL er den professionelle liga for amerikansk fodbold i USA.

NFL er opdelt i to ligeværdige konferencer: AFC og NFC, som begge består af 16 hold fordelt rundt i USA.

NFL 2021 slutter med Super Bowl 55.

Hvem vinder Super Bowl 55?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Kansas City Chiefs7,007,00
Baltimore Ravens9,008,00
San Francisco 49Ers9,509,00
New Orleans Saints13,0012,00
Tampa Bay Buccaneers17,0015,00
Green Bay Packers17,0017,00
Philadelphia Eagles17,0017,00
Seattle Seahawks19,0019,00
New England Patriots21,0017,00
Pittsburgh Steelers21,0019,00
Dallas Cowboys21,0021,00
Buffalo Bills26,0023,00
Los Angeles Rams29,0026,00
Minnesota Vikings29,0026,00
Cleveland Browns29,0029,00
Indianapolis Colts29,0029,00
Tennessee Titans29,0029,00
Chicago Bears34,0034,00
Los Angeles Chargers41,0029,00
Las Vegas Raiders41,0034,00
Atlanta Falcons41,0041,00
Houston Texans51,0034,00
Arizona Cardinals51,0041,00
Denver Broncos67,0041,00
Carolina Panthers67,0067,00
New York Jets67,0067,00
Detroit Lions81,0067,00
New York Giants81,0067,00
Miami Dolphins101,0067,00
Jacksonville Jaguars126,0067,00
Cincinnati Bengals126,0081,00
Washington Redskins151,00101,00

>> KONTAKT: INFO@NICERODDS.DK
<< TILBAGE: STARTSIDEN
Fodbold
Champions League odds.
minilogga_niceroddsDK