E-sport Fodbold Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds Gamle odds

NFL Odds

NFL er den professionelle liga for amerikansk fodbold i USA.

NFL er opdelt i to ligeværdige konferencer: AFC og NFC, som begge består af 16 hold fordelt rundt i USA.

NFL 2020 slutter med Super Bowl 54.

Hvem vinder Super Bowl 54?

    Højeste
odds
Laveste
odds
New England Patriots3,503,40
New Orleans Saints6,006,00
San Francisco 49Ers11,0010,00
Green Bay Packers11,0011,00
Kansas City Chiefs11,0011,00
Dallas Cowboys17,0017,00
Los Angeles Rams19,0017,00
Baltimore Ravens19,0019,00
Minnesota Vikings19,0019,00
Philadelphia Eagles23,0023,00
Indianapolis Colts26,0026,00
Seattle Seahawks29,0029,00
Houston Texans34,0029,00
Buffalo Bills34,0034,00
Carolina Panthers34,0034,00
Chicago Bears51,0051,00
Cleveland Browns61,0061,00
Pittsburgh Steelers67,0067,00
Jacksonville Jaguars101,0081,00
Los Angeles Chargers101,0081,00
Oakland Raiders101,0081,00
Tennessee Titans101,0081,00
Detroit Lions101,00101,00
Tampa Bay Buccaneers151,00151,00
Arizona Cardinals201,00151,00
Denver Broncos201,00176,00
New York Giants301,00251,00
Atlanta Falcons501,00301,00
New York Jets751,00751,00
Washington Redskins1001,001001,00
Cincinnati Bengals2501,002001,00
Miami Dolphins5001,002001,00

>> KONTAKT: INFO@NICERODDS.DK
<< TILBAGE: STARTSIDEN

E-sport
BLAST Pro Series - København 2019.

Fodbold
Champions League odds.
Den Gyldne Bold odds

minilogga_niceroddsDK