Fodbold Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds Gamle odds

NFL Odds

NFL er den professionelle liga for amerikansk fodbold i USA.

NFL er opdelt i to ligeværdige konferencer: AFC og NFC, som begge består af 16 hold fordelt rundt i USA.

NFL 2018 slutter med Super Bowl 53.

Hvem vinder Super Bowl 53?

    Højeste
odds
Laveste
odds
New England Patriots6,006,00
Philadelphia Eagles10,009,00
Green Bay Packers10,0010,00
Pittsburgh Steelers11,0011,00
Los Angeles Rams13,0012,00
Minnesota Vikings13,0012,00
Atlanta Falcons21,0019,00
Jacksonville Jaguars21,0021,00
New Orleans Saints23,0021,00
San Francisco 49Ers23,0021,00
Dallas Cowboys26,0021,00
Houston Texans26,0026,00
Kansas City Chiefs29,0029,00
Carolina Panthers34,0023,00
Los Angeles Chargers34,0029,00
Seattle Seahawks34,0034,00
Denver Broncos41,0034,00
Oakland Raiders41,0034,00
Tennessee Titans41,0034,00
Baltimore Ravens41,0041,00
Detroit Lions41,0041,00
New York Giants51,0051,00
Washington Redskins51,0051,00
Tampa Bay Buccaneers67,0051,00
Indianapolis Colts67,0067,00
Cleveland Browns81,0061,00
Cincinnati Bengals81,0081,00
Arizona Cardinals101,0067,00
Buffalo Bills101,0067,00
Miami Dolphins101,0081,00
Chicago Bears101,00101,00
New York Jets151,00151,00