Cykling Fodbold Golf Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds Gamle odds

NFL Odds

NFL er den professionelle liga for amerikansk fodbold i USA.

NFL er opdelt i to ligeværdige konferencer: AFC og NFC, som begge består af 16 hold fordelt rundt i USA.

NFL 2020 slutter med Super Bowl 54.

Hvem vinder Super Bowl 54?

    Højeste
odds
Laveste
odds
New England Patriots8,008,00
New Orleans Saints9,009,00
Kansas City Chiefs9,509,00
Los Angeles Rams11,008,50
Cleveland Browns15,0013,00
Los Angeles Chargers15,0015,00
Philadelphia Eagles15,0015,00
Indianapolis Colts17,0013,00
Chicago Bears17,0015,00
Green Bay Packers21,0019,00
Pittsburgh Steelers26,0021,00
Dallas Cowboys26,0023,00
Minnesota Vikings29,0026,00
Seattle Seahawks29,0029,00
San Francisco 49Ers34,0029,00
Atlanta Falcons34,0034,00
Houston Texans34,0034,00
Jacksonville Jaguars34,0034,00
Baltimore Ravens41,0034,00
Carolina Panthers51,0041,00
Tampa Bay Buccaneers67,0061,00
Denver Broncos67,0067,00
Oakland Raiders67,0067,00
Tennessee Titans81,0061,00
New York Jets81,0067,00
New York Giants101,0067,00
Arizona Cardinals101,0081,00
Detroit Lions101,0081,00
Washington Redskins101,0081,00
Buffalo Bills101,00101,00
Cincinnati Bengals126,00126,00
Miami Dolphins151,00126,00

>> KONTAKT: INFO@NICERODDS.DK
<< TILBAGE: STARTSIDEN
Tour de France 2019 odds. minilogga_niceroddsDK