NFL odds - få de bedste odds på NFL

NFL er den professionelle liga for amerikansk fodbold i USA.

NFL er opdelt i to ligeværdige konferencer: AFC og NFC, som begge består af 16 hold fordelt rundt i USA.

NFL 2025 slutter med Super Bowl 59.

Hvem vinder Super Bowl 59?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Kansas City Chiefs7,607,60
San Francisco 49Ers8,408,40
Baltimore Ravens12,0012,00
Buffalo Bills15,5015,50
Detroit Lions15,5015,50
Philadelphia Eagles16,0016,00
Cincinnati Bengals18,0018,00
Green Bay Packers19,0019,00
Houston Texans20,0020,00
Dallas Cowboys23,0023,00
New York Jets25,0025,00
Miami Dolphins28,0028,00
Los Angeles Rams30,0030,00
Atlanta Falcons34,0034,00
Chicago Bears38,0038,00
Cleveland Browns42,0042,00
Indianapolis Colts44,0044,00
Los Angeles Chargers48,0048,00
Pittsburgh Steelers50,0050,00
New Orleans Saints75,0075,00
Seattle Seahawks75,0075,00
Jacksonville Jaguars80,0080,00
Arizona Cardinals100,00100,00
Las Vegas Raiders100,00100,00
Minnesota Vikings100,00100,00
Tampa Bay Buccaneers120,00120,00
Carolina Panthers140,00140,00
New England Patriots150,00150,00
Tennessee Titans150,00150,00
Washington Commanders150,00150,00
New York Giants180,00180,00
Denver Broncos190,00190,00