Fodbold Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds Gamle odds

NFL Odds

NFL er den professionelle liga for amerikansk fodbold i USA.

NFL er opdelt i to ligeværdige konferencer: AFC og NFC, som begge består af 16 hold fordelt rundt i USA.

NFL 2018 slutter med Super Bowl 53.

Hvem vinder Super Bowl 53?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Los Angeles Rams5,003,45
New Orleans Saints5,003,75
Kansas City Chiefs6,004,05
New England Patriots8,007,00
Pittsburgh Steelers11,007,15
Los Angeles Chargers15,0011,50
Minnesota Vikings21,0017,00
Chicago Bears24,7521,00
Houston Texans27,0026,00
Carolina Panthers34,0030,00
Washington Redskins53,0031,00
Tennessee Titans56,0051,00
Philadelphia Eagles67,0031,00
Seattle Seahawks70,0046,00
Green Bay Packers70,0051,00
Dallas Cowboys100,0051,00
Atlanta Falcons100,0066,00
Baltimore Ravens135,0051,00
Indianapolis Colts145,0051,00
Cincinnati Bengals200,0081,00
Jacksonville Jaguars340,00101,00
Miami Dolphins600,00151,00
New York Giants901,00251,00
Buffalo Bills1001,00501,00
Arizona Cardinals1001,00751,00
Denver Broncos1500,00251,00
Detroit Lions1500,00251,00
Cleveland Browns1800,00151,00
Tampa Bay Buccaneers2500,00501,00
Oakland Raiders2501,00751,00
San Francisco 49Ers2501,00751,00
New York Jets4000,00751,00