Cykling Fodbold Golf Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds Gamle odds

Champions League Vinder Odds

Champions League Vinder

Hvem vinder Champions League 2019/2020?

    Højeste
odds
Laveste
odds
A.I.K.
Apoel Fc
Atalanta-Bergamasca-Calcio
Celtic
Cfr Cluj
Club Brugge
Din Zagreb
Dynamo Kyiv
Fc Krasnodar
Fc Porto
Gnk Dinamo Zagreb
Lask Linz
Maccabi Tel Aviv
Malmö F.F.
Olympiakos
Piast Gliwice
Psv Eindhoven
Red Star Belgrade
Rosenborg
Sk Slavia Praha
Vik Plzen
Young Boys
Manchester City4,504,33
Barcelona6,006,00
Liverpool8,008,00
Real Madrid9,009,00
Juventus11,009,00
Paris St Germain11,0010,00
Bayern München15,0013,00
Atlético Madrid21,0021,00
Tottenham21,0021,00
Borussia Dortmund34,0023,00
Chelsea34,0034,00
Napoli41,0034,00
Inter Milan67,0041,00
Ajax76,0051,00
Rb Leipzig81,0067,00
Valencia101,00101,00
Bayer Leverkusen151,0081,00
Benfica151,0081,00
Atalanta151,00101,00
Olympique Lyon151,00101,00
Zenit St Petersburg201,00151,00
Lille251,00151,00
Fc Salzburg251,00201,00
Galatasaray251,00201,00
Shakhtar Donetsk251,00251,00
Krc Genk751,00201,00
Lokomotiv Moscow751,00251,00

>> KONTAKT: INFO@NICERODDS.DK
<< TILBAGE: STARTSIDEN

Cykling
Spanien Rundt 2019 odds.

Fodbold
Champions League odds.
Den Gyldne Bold odds

minilogga_niceroddsDK