E-sport Fodbold Håndbold Motorsport Poker Politik Tennis Øvrige sportsgrene Øvrige odds Gamle odds

Champions League Vinder Odds

Champions League Vinder

Hvem vinder Champions League 2021/2022?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Manchester City5,004,50
Paris St Germain6,004,50
Bayern München6,606,50
Chelsea8,007,80
Liverpool10,0010,00
Manchester United13,5013,00
Real Madrid19,5019,00
Atlético Madrid30,0021,00
Juventus30,0023,00
Borussia Dortmund36,0034,00
Barcelona46,0034,00
Inter Milan60,0051,00
Ajax81,0055,00
Sevilla81,0075,00
Atalanta81,0080,00
Ac Milan110,00101,00
Rb Leipzig151,00151,00
Fc Porto230,00201,00
Lille251,00250,00
Fc Salzburg251,00251,00
Villarreal270,00201,00
Wolfsburg300,00201,00
Sporting Clube De Portugal500,00251,00
Benfica501,00270,00
Zenit St Petersburg501,00300,00
Besiktas501,00500,00
Young Boys501,00500,00
Shakhtar Donetsk751,00501,00
Dynamo Kyiv1000,00501,00
Fc Sheriff Tiraspol1001,00200,00
Club Brugge1001,00500,00
Malmö F.F.1001,00500,00