Oscaruddelingen 2020 E-sport Fodbold Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds Gamle odds

Hans Majestæt Kongens Pokal Odds

Hans Majestæt Kongens Pokal

Hans Majestæt Kongens Pokal (Copa del Rey), er Spaniens pokalturnering i fodbold.

Vinderen av Hans Majestæt Kongens Pokal er kvalificeret til Europa League.

Hvem vinder Hans Majestæt Kongens Pokal 2019/2020?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Betis-Sevilla
Cd-Badajoz
Cd-Mirandes
Cd-Tenerife
Cf-Badalona
Club-Deportivo-Ebro
Cultural-Leonesa
Elche-Cf
Granada-Cf
Rcd-Espanyol-Barcelona
Rcd-Mallorca
Real-Zaragoza
Recreativo-Huelva
Sd-Logrones
Ud-Ibiza-Eivissa
Unionistas-De-Salamanca
Barcelona3,003,00
Real Madrid4,003,75
Atlético Madrid7,007,00
Fc Sevilla11,0010,00
Valencia13,0013,00
Real Sociedad19,0013,00
Athletic Bilbao26,0023,00
Villarreal34,0029,00
Real Betis41,0034,00
Celta Vigo81,0067,00
Eibar101,0041,00
Granada Cf101,0067,00
Levante101,0081,00
Real Zaragoza101,00101,00
Osasuna126,00101,00
Espanyol Barcelona151,0067,00
Leganés151,00126,00
Girona151,00151,00
Valladolid201,00151,00
Elche251,00201,00
Mirandés251,00251,00
Rayo Vallecano251,00251,00
Rcd Mallorca251,00251,00
Tenerife301,00301,00
Ud Logrones401,00401,00
Badalona501,00501,00
Cd Badajoz501,00501,00
Cultural Leonesa501,00501,00
Recreativo De Huelva751,00751,00
Unionistas De Salamanca Cf1001,001001,00

>> KONTAKT: INFO@NICERODDS.DK
<< TILBAGE: STARTSIDEN

Fodbold
Champions League odds.

Håndbold
EM 2020 odds.

minilogga_niceroddsDK