Cykling Fodbold Golf Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds
Gamle odds Kommende odds

NFL Odds

NFL er den professionelle liga for amerikansk fodbold i USA.

NFL er opdelt i to ligeværdige konferencer: AFC og NFC, som begge består af 16 hold fordelt rundt i USA.

NFL 2017 slutter med Super Bowl 52.

Hvem vinder Super Bowl 52?

    Højeste
odds
Laveste
odds
New England Patriots5,505,00
Green Bay Packers11,0011,00
Dallas Cowboys12,0010,00
Seattle Seahawks12,0011,00
Pittsburgh Steelers12,0012,00
Atlanta Falcons15,0013,00
Oakland Raiders19,0015,00
Denver Broncos21,0017,00
Kansas City Chiefs23,0019,00
New York Giants26,0021,00
Carolina Panthers26,0023,00
Houston Texans29,0023,00
Minnesota Vikings29,0023,00
Arizona Cardinals34,0021,00
Tampa Bay Buccaneers41,0029,00
Baltimore Ravens41,0034,00
Indianapolis Colts41,0034,00
Philadelphia Eagles41,0041,00
Cincinnati Bengals51,0034,00
Tennessee Titans51,0034,00
New Orleans Saints51,0041,00
Miami Dolphins51,0051,00
Washington Redskins51,0051,00
Detroit Lions67,0051,00
Jacksonville Jaguars67,0051,00
Los Angeles Chargers67,0051,00
Buffalo Bills101,0067,00
Los Angeles Rams101,00101,00
Chicago Bears126,00101,00
New York Jets151,00101,00
San Francisco 49Ers151,00126,00
Cleveland Browns251,00126,00