Cykling Fodbold Golf Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds
Gamle odds Kommende odds

Champions League Vinder Odds

Champions League Vinder

Hvem vinder Champions League 2017/2018?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Aek Athens
Alashkert Fc
Apoel Fc
Bate Borisov
Buducnost Podgorica
Europa Fc
F91 Dudelange
Fc Astana
Fc Samtredia
Fc Santa Coloma
Fc Sheriff Tiraspol
Fci Tallinn
Fh Hafnarfjordur
Fk Spartaks Jurmala
Hapoel Be'er Sheva
Hibernians
Hnk Rijeka
Honved
Ifk Mariehamn
Kf Trepca 89
Kukesi
La Fiorita
Legia Warsaw
Linfield
Ludogorets Razgrad
Nk Maribor
Partizan Belgrade
Qarabag Fk
The New Saints
Vardar Skopje
Vikingur
Zalgiris Vilnius
Žilina
Zrinjski Mostar
Barcelona6,005,20
Real Madrid6,005,80
Bayern München6,505,60
Juventus10,5010,00
Manchester City13,0012,00
Chelsea13,5013,00
Atlético Madrid15,0013,00
Manchester United17,0014,00
Paris St Germain17,0015,00
Borussia Dortmund23,0017,00
Tottenham26,0023,00
Liverpool26,0024,00
Napoli51,0048,00
Rb Leipzig51,0048,00
Sevilla51,0048,00
As Roma56,0051,00
Monaco66,0034,00
Benfica67,0056,00
Fc Porto101,0067,00
Besiktas101,0072,00
Tsg 1899 Hoffenheim151,0072,00
Sporting Clube De Portugal151,0082,00
Ajax201,0072,00
Shakhtar Donetsk201,0072,00
Spartak Moscow201,0082,00
Olympiakos201,0090,00
Feyenoord201,00100,00
Dynamo Kyiv201,00110,00
Cska Moscow201,00120,00
Nice210,00101,00
Fc Basel210,00201,00
Fc Salzburg210,00210,00
Club Brugge251,00186,00
Anderlecht251,00210,00
Dundalk430,00430,00
Celtic501,00148,00
Young Boys501,00186,00
Fc Copenhagen501,00255,00
Fc Viktoria Plzen501,00501,00
Malmö F.F.501,00501,00
Rosenborg501,00501,00
Sk Slavia Praha501,00501,00
Istanbul Basaksehir1001,00210,00
Steaua Bucuresti1001,001001,00
Viitorul Constanta1001,001001,00