Cykling Fodbold Golf Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds
Gamle odds Kommende odds

Champions League Vinder Odds

Champions League Vinder

Hvem vinder Champions League 2017/2018?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Aek Athens
Alashkert Fc
Apoel Fc
Bate Borisov
Fc Astana
Fc Sheriff Tiraspol
Fh Hafnarfjordur
Hapoel Be'er Sheva
Hnk Rijeka
Legia Warsaw
Ludogorets Razgrad
Nk Maribor
Partizan Belgrade
Qarabag Fk
Vardar Skopje
Barcelona6,005,50
Real Madrid6,206,00
Bayern München6,506,00
Juventus13,0010,00
Manchester City14,0012,00
Paris St Germain15,0012,00
Atlético Madrid15,0013,00
Chelsea15,0013,00
Manchester United17,0014,50
Liverpool27,0026,00
Tottenham32,0023,00
Borussia Dortmund39,0021,00
Napoli51,0041,00
Monaco100,0034,00
As Roma110,0051,00
Rb Leipzig128,0051,00
Sevilla158,0051,00
Fc Porto200,0081,00
Benfica255,0067,00
Ajax255,00201,00
Tsg 1899 Hoffenheim340,00126,00
Shakhtar Donetsk340,00151,00
Sporting Clube De Portugal360,00151,00
Feyenoord370,00251,00
Spartak Moscow405,00201,00
Besiktas440,00101,00
Celtic501,00250,00
Fc Viktoria Plzen501,00501,00
Rosenborg501,00501,00
Sk Slavia Praha501,00501,00
Dynamo Kyiv515,00201,00
Olympiakos525,00251,00
Fc Salzburg525,00525,00
Nice560,00151,00
Cska Moscow870,00201,00
Anderlecht870,00251,00
Club Brugge870,00251,00
Fc Basel870,00251,00
Fc Copenhagen870,00501,00
Young Boys870,00501,00
Istanbul Basaksehir870,00751,00
Steaua Bucuresti1001,001001,00
Viitorul Constanta1001,001001,00