Cykling Fodbold Golf Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds
Gamle odds

Champions League Vinder Odds

Champions League Vinder

Hvem vinder Champions League 2017/2018?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Real Madrid5,705,00
Barcelona7,006,50
Bayern München7,607,00
Paris St Germain8,007,60
Manchester City13,0012,00
Manchester United15,0015,00
Juventus16,0013,00
Chelsea18,0015,00
Atlético Madrid19,0017,00
Liverpool31,0026,00
Borussia Dortmund38,0029,00
Tottenham39,0029,00
Napoli67,0041,00
Monaco124,0051,00
As Roma124,0067,00
Rb Leipzig124,0067,00
Sevilla154,0051,00
Fc Porto225,00101,00
Benfica325,00101,00
Feyenoord401,00201,00
Celtic501,00251,00
Apoel Fc501,00501,00
Spartak Moscow560,00251,00
Cska Moscow570,00201,00
Sporting Clube De Portugal655,00151,00
Besiktas670,00101,00
Tsg 1899 Hoffenheim755,00251,00
Shakhtar Donetsk795,00151,00
Anderlecht801,00251,00
Nice935,00251,00
Istanbul Basaksehir935,00501,00
Olympiakos1001,00201,00
Fc Basel1001,00251,00
Fc Copenhagen1001,00751,00
Fc Astana1001,001001,00
Hapoel Be'er Sheva1001,001001,00
Hnk Rijeka1001,001001,00
Nk Maribor1001,001001,00
Qarabag Fk1001,001001,00
Sk Slavia Praha1001,001001,00
Steaua Bucuresti1001,001001,00
Young Boys1501,00501,00