Cykling Fodbold Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds
Gamle odds

Champions League Vinder Odds

Champions League Vinder

Hvem vinder Champions League 2017/2018?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Dynamo Kyiv
Nice
Tsg 1899 Hoffenheim
Real Madrid5,405,00
Paris St Germain6,005,50
Manchester City7,206,75
Barcelona8,007,00
Bayern München9,008,00
Manchester United15,0011,00
Chelsea18,0015,00
Juventus22,0019,00
Atlético Madrid28,0023,00
Liverpool34,0026,00
Tottenham34,0026,00
Napoli41,0034,00
Besiktas176,0081,00
Rb Leipzig192,0081,00
Sevilla200,00101,00
As Roma210,00101,00
Fc Porto310,00101,00
Borussia Dortmund380,00101,00
Shakhtar Donetsk400,00201,00
Monaco505,00151,00
Sporting Clube De Portugal750,00201,00
Benfica785,00301,00
Spartak Moscow805,00251,00
Cska Moscow1000,00251,00
Fc Basel1000,00301,00
Celtic1001,00351,00
Olympiakos1501,00501,00
Anderlecht4001,00501,00
Feyenoord4001,001000,00
Qarabag Fk4001,001000,00
Apoel Fc4501,001000,00
Nk Maribor4501,001000,00