X Factor 2015 Eurovision Song Contest 2015
Amerikansk fodbold Basketball Cykling Fodbold Golf Håndbold Ishockey Motorsport Poker Politik Snooker Tennis Travsport øvrige sportsgrene TV-programmer og prisuddelinger i udlandet
Gamle odds Kommende odds

NBA Odds

NBA er den dominerende professionelle basketballliga i Nordamerika. NBA er repræsenteret i USA Basketball, som udtager det amerikanske basketball-landshold, og som anerkendes af det internationale basketballforbund FIBA. NBA udgør sammen med NFL, NHL og MLB de fire store amerikanske professionelle idrætsligaer.

Hvem vinder NBA 2014/2015?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Cleveland Cavaliers4,504,00
Golden State Warriors6,205,00
Atlanta Hawks10,506,50
Oklahoma City Thunder11,007,00
San Antonio Spurs12,008,00
Chicago Bulls15,0011,00
Memphis Grizzlies15,0011,00
Los Angeles Clippers21,0015,00
Houston Rockets22,0015,00
Dallas Mavericks22,0017,00
Toronto Raptors31,0015,00
Portland Trailblazers41,0029,00
Washington Wizards58,0034,00
Milwaukee Bucks151,00101,00
Indiana Pacers201,0081,00
Miami Heat201,00126,00
Detroit Pistons320,00201,00
Phoenix Suns335,00101,00
New Orleans Pelicans395,00126,00
Charlotte Hornets405,00151,00
Brooklyn Nets501,00151,00
Boston Celtics1001,00201,00
Orlando Magic3001,00251,00
Utah Jazz3001,00251,00
Sacramento Kings5001,00251,00
Denver Nuggets7501,00251,00
Los Angeles Lakers10001,00301,00
New York Knicks10001,00301,00
Philadelphia 76Ers10001,00301,00
Minnesota Timberwolves10001,00501,00
Bet365BetdaqBoylesportsLadbrokesPafSportingbetTitanbetWinner
4,334,104,504,004,504,504,334,33
5,256,205,005,005,005,205,005,00
7,0010,506,507,507,507,007,507,50
11,0011,0011,007,0010,0010,0011,0011,00
8,0012,008,509,008,0010,008,008,00
15,0014,0011,0013,0013,0012,0013,0013,00
13,0011,0015,0011,0013,0012,0013,0013,00
15,0015,0017,0021,0019,0015,0019,0019,00
15,0022,0017,0021,0019,0015,0019,0019,00
19,0022,0017,0017,0019,0021,0017,0017,00
21,0031,0015,0017,0021,0029,0019,0019,00
29,0035,0034,0041,0034,0029,0031,0031,00
41,0058,0034,0034,0041,0051,0034,0034,00
101,00114,00151,00126,00151,00126,00101,00101,00
81,00140,00126,00201,00101,00201,00151,00151,00
151,00188,00126,00126,00151,00201,00126,00126,00
201,00320,00201,00251,00251,00201,00201,00201,00
251,00335,00126,00251,00151,00251,00101,00101,00
126,00395,00151,00251,00201,00151,00151,00151,00
201,00405,00201,00251,00201,00151,00201,00201,00
251,00200,00201,00501,00251,00201,00151,00151,00
201,00290,00501,00401,001001,00501,00301,00301,00
2501,00605,001001,001001,003001,002001,00251,00251,00
2501,00605,001001,001001,003001,001501,00251,00251,00
5001,00605,00501,001001,003001,00801,00251,00251,00
7501,00375,00501,001001,001001,00751,00251,00251,00
10001,00600,00501,005001,005001,005001,00301,00301,00
10001,00605,001001,005001,005001,0010001,00301,00301,00
10001,00605,002501,0010001,005001,0010001,00301,00301,00
10001,00570,002501,0010001,005001,0010001,00501,00501,00