Amerikansk fodbold Basketball Cykling Fodbold Golf Håndbold Ishockey Motorsport Poker Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene TV-programmer og prisuddelinger i udlandet
Gamle odds Kommende odds

NBA Odds

NBA er den dominerende professionelle basketballliga i Nordamerika. NBA er repræsenteret i USA Basketball, som udtager det amerikanske basketball-landshold, og som anerkendes af det internationale basketballforbund FIBA. NBA udgør sammen med NFL, NHL og MLB de fire store amerikanske professionelle idrætsligaer.

Hvem vinder NBA 2015/2016?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Cleveland Cavaliers3,753,25
Golden State Warriors5,505,00
Oklahoma City Thunder8,007,50
San Antonio Spurs9,008,00
Los Angeles Clippers10,0010,00
Chicago Bulls12,009,00
Houston Rockets19,0015,00
Atlanta Hawks34,0021,00
Dallas Mavericks34,0026,00
Memphis Grizzlies34,0026,00
Washington Wizards34,0026,00
New Orleans Pelicans41,0029,00
Miami Heat41,0034,00
Toronto Raptors41,0041,00
Indiana Pacers51,0041,00
Portland Trailblazers67,0051,00
Los Angeles Lakers101,0051,00
Milwaukee Bucks101,0051,00
Boston Celtics101,0067,00
Utah Jazz101,0081,00
Phoenix Suns126,0081,00
Detroit Pistons126,00101,00
Denver Nuggets201,0081,00
Brooklyn Nets201,00101,00
New York Knicks201,00101,00
Sacramento Kings201,00101,00
Charlotte Hornets201,00151,00
Minnesota Timberwolves301,00101,00
Orlando Magic301,00151,00
Philadelphia 76Ers301,00201,00