Vild Med Dans 2014 Nobelprisen i litteratur 2014
Amerikansk fodbold Basketball Cykling Dart Fodbold Golf Håndbold Ishockey Motorsport Poker Politik Skak Snooker Tennis Travsport øvrige sportsgrene TV-programmer og prisuddelinger i udlandet
Gamle odds Kommende odds

NBA Odds

NBA er den dominerende professionelle basketballliga i Nordamerika. NBA er repræsenteret i USA Basketball, som udtager det amerikanske basketball-landshold, og som anerkendes af det internationale basketballforbund FIBA. NBA udgør sammen med NFL, NHL og MLB de fire store amerikanske professionelle idrætsligaer.

Hvem vinder NBA 2014/2015?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Cleveland Cavaliers4,333,85
San Antonio Spurs6,004,50
Oklahoma City Thunder7,006,00
Chicago Bulls9,008,00
Los Angeles Clippers12,009,50
Houston Rockets18,5013,00
Golden State Warriors32,0026,00
Dallas Mavericks41,0027,00
Miami Heat42,0017,00
Portland Trailblazers49,0034,00
Washington Wizards50,0026,00
Memphis Grizzlies66,0041,00
New York Knicks67,0026,00
Toronto Raptors67,0041,00
Brooklyn Nets70,0028,00
Indiana Pacers74,0034,00
Charlotte Hornets81,0051,00
Phoenix Suns84,0041,00
Los Angeles Lakers104,0041,00
New Orleans Pelicans110,0067,00
Denver Nuggets112,0067,00
Atlanta Hawks120,0041,00
Boston Celtics146,0081,00
Sacramento Kings220,00151,00
Utah Jazz225,00151,00
Detroit Pistons251,0081,00
Orlando Magic251,00151,00
Minnesota Timberwolves501,00151,00
Milwaukee Bucks501,00201,00
Philadelphia 76Ers560,00151,00
Bet365BetdaqBoylesportsLadbrokesPafSbobetSportingbetTitanbetWinnerYouwin
4,003,854,004,334,004,004,004,004,004,00
5,004,505,006,005,505,005,005,005,005,00
6,506,406,006,507,006,507,006,506,506,00
8,008,809,009,008,508,009,009,009,008,00
9,5011,0011,0011,0012,0011,0011,0010,0010,0010,00
15,0018,5015,0015,0015,0013,0017,0015,0015,0015,00
29,0032,0026,0026,0028,0026,0026,0026,0026,0026,00
29,0027,0034,0041,0028,0034,0034,0034,0034,0034,00
36,0042,0026,0026,0036,0018,0021,0017,0017,0026,00
41,0049,0034,0041,0036,0041,0041,0041,0041,0041,00
34,0050,0034,0026,0036,0031,0034,0029,0029,0034,00
51,0066,0051,0051,0056,0051,0051,0041,0041,0051,00
41,0050,0041,0034,0026,0041,0067,0041,0041,0026,00
41,0060,0041,0041,0051,0041,0067,0041,0041,0051,00
51,0070,0041,0051,0028,0051,0051,0041,0041,0041,00
41,0074,0041,0041,0036,0034,0034,0034,0034,0034,00
67,0076,0081,0081,0061,0071,0051,0067,0067,0067,00
61,0084,0051,0067,0071,0051,0051,0051,0051,0041,00
61,00104,0081,00101,0081,0051,0081,0041,0041,0067,00
81,00110,0081,0067,00101,0081,0067,0067,0067,0081,00
81,00112,0081,0081,0091,0076,0081,0067,0067,0081,00
101,00120,0081,00101,0091,0071,0041,0081,0081,0081,00
126,00146,0081,0081,00121,0081,00101,0081,0081,00101,00
201,00220,00151,00201,00201,00201,00151,00151,00151,00151,00
201,00225,00151,00201,00201,00201,00201,00151,00151,00201,00
151,00200,00151,00151,00251,0081,00151,00101,00101,00126,00
201,00225,00151,00251,00251,00201,00151,00151,00151,00201,00
151,00184,00151,00501,00251,00201,00151,00151,00151,00151,00
251,00335,00251,00501,00501,00251,00201,00201,00201,00251,00
251,00560,00251,00501,00251,00251,00301,00151,00151,00251,00


Share |