Vild Med Dans 2014
Amerikansk fodbold Basketball Dart Fodbold Golf Håndbold Ishockey Motorsport Poker Politik Skak Snooker Tennis Travsport øvrige sportsgrene TV-programmer og prisuddelinger i udlandet
Gamle odds Kommende odds

NBA Odds

NBA er den dominerende professionelle basketballliga i Nordamerika. NBA er repræsenteret i USA Basketball, som udtager det amerikanske basketball-landshold, og som anerkendes af det internationale basketballforbund FIBA. NBA udgør sammen med NFL, NHL og MLB de fire store amerikanske professionelle idrætsligaer.

Hvem vinder NBA 2014/2015?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Cleveland Cavaliers4,333,10
San Antonio Spurs5,204,70
Oklahoma City Thunder8,006,00
Chicago Bulls10,008,00
Los Angeles Clippers13,009,00
Houston Rockets20,0013,00
Golden State Warriors29,0026,00
Washington Wizards36,0026,00
Dallas Mavericks39,0026,00
Miami Heat41,0017,00
Portland Trailblazers41,0034,00
Memphis Grizzlies61,0037,00
Brooklyn Nets66,0028,00
Toronto Raptors67,0034,00
New York Knicks72,0026,00
Phoenix Suns78,0041,00
Indiana Pacers80,0034,00
Los Angeles Lakers101,0051,00
New Orleans Pelicans101,0067,00
Atlanta Hawks102,0041,00
Charlotte Hornets102,0051,00
Denver Nuggets116,0067,00
Boston Celtics162,0081,00
Sacramento Kings201,00151,00
Detroit Pistons251,0081,00
Orlando Magic251,00151,00
Utah Jazz251,00151,00
Minnesota Timberwolves501,00151,00
Milwaukee Bucks501,00201,00
Philadelphia 76Ers501,00201,00
Bet365BetdaqBoylesportsLadbrokesPafSbobetSportingbetTitanbetWinnerYouwin
3,804,104,004,334,003,103,603,803,803,80
4,754,705,005,005,005,005,204,754,755,00
7,508,007,007,007,006,507,506,506,506,00
8,008,209,009,008,508,0010,008,508,508,00
9,0010,009,0013,0012,0011,0012,0010,0010,0010,00
13,0020,0013,0015,0015,0013,0019,0015,0015,0015,00
29,0027,0029,0026,0026,0026,0026,0026,0026,0026,00
36,0035,0034,0026,0036,0031,0034,0029,0029,0034,00
26,0039,0034,0034,0028,0034,0034,0029,0029,0034,00
36,0041,0029,0026,0036,0018,0029,0017,0017,0026,00
34,0035,0034,0041,0036,0041,0041,0034,0034,0041,00
61,0037,0051,0051,0051,0051,0051,0041,0041,0051,00
66,0054,0041,0051,0028,0051,0051,0041,0041,0051,00
36,0064,0041,0041,0051,0041,0067,0034,0034,0051,00
41,0072,0041,0041,0026,0041,0067,0041,0041,0034,00
61,0078,0051,0051,0071,0051,0051,0051,0051,0041,00
51,0080,0041,0051,0036,0034,0034,0041,0041,0034,00
66,0058,0081,00101,0081,0051,0081,0051,0051,0067,00
81,0094,0081,0081,00101,0081,0067,0067,0067,0081,00
101,00102,0081,00101,0091,0071,0041,0081,0081,0081,00
66,00102,0081,0081,0061,0071,0051,0067,0067,0067,00
81,00116,0081,0081,0091,0076,0081,0067,0067,0081,00
126,00162,0081,0081,00121,0081,00101,0081,0081,00101,00
201,00174,00151,00201,00201,00201,00151,00151,00151,00151,00
151,00130,00151,00151,00251,0081,00151,00101,00101,00101,00
201,00205,00151,00251,00251,00201,00151,00151,00151,00201,00
201,00192,00151,00251,00201,00201,00201,00151,00151,00201,00
151,00170,00151,00501,00251,00201,00151,00151,00151,00151,00
301,00275,00251,00501,00501,00251,00201,00201,00201,00251,00
301,00305,00251,00501,00251,00251,00301,00201,00201,00251,00


Share |