Vild Med Dans 2014
Amerikansk fodbold Basketball Dart Fodbold Golf Håndbold Ishockey Motorsport Poker Politik Skak Snooker Tennis Travsport øvrige sportsgrene TV-programmer og prisuddelinger i udlandet
Gamle odds Kommende odds

NBA Odds

NBA er den dominerende professionelle basketballliga i Nordamerika. NBA er repræsenteret i USA Basketball, som udtager det amerikanske basketball-landshold, og som anerkendes af det internationale basketballforbund FIBA. NBA udgør sammen med NFL, NHL og MLB de fire store amerikanske professionelle idrætsligaer.

Hvem vinder NBA 2014/2015?

    Højeste
odds
Laveste
odds
San Antonio Spurs4,704,50
Cleveland Cavaliers5,504,00
Chicago Bulls8,607,00
Los Angeles Clippers12,0010,00
Golden State Warriors15,009,80
Houston Rockets15,0011,00
Oklahoma City Thunder19,0010,00
Dallas Mavericks26,0017,50
Memphis Grizzlies31,0017,00
Washington Wizards34,0026,00
Toronto Raptors41,0021,00
Portland Trailblazers41,0026,00
Miami Heat42,0026,00
Phoenix Suns86,0051,00
Atlanta Hawks101,0067,00
Brooklyn Nets114,0051,00
Indiana Pacers114,0067,00
New Orleans Pelicans142,0067,00
Boston Celtics151,00126,00
New York Knicks152,0067,00
Charlotte Hornets162,0067,00
Sacramento Kings251,0081,00
Denver Nuggets255,0081,00
Detroit Pistons301,00151,00
Utah Jazz495,00151,00
Los Angeles Lakers501,00126,00
Orlando Magic501,00151,00
Minnesota Timberwolves1001,00151,00
Milwaukee Bucks1001,00182,00
Philadelphia 76Ers5001,00251,00
Bet365BetdaqBoylesportsLadbrokesPafSportingbetTitanbetWinnerYouwin
4,504,704,504,504,504,504,504,504,50
4,335,504,004,504,254,004,254,254,00
7,508,608,007,008,008,007,507,507,50
10,0011,5010,0012,0010,0011,0010,0010,0011,00
13,009,8013,0011,0015,0015,0013,0013,0015,00
15,0013,5011,0015,0015,0015,0015,0015,0015,00
12,0019,0011,0017,0010,0015,0011,0011,0012,00
19,0017,5026,0019,0018,0021,0023,0023,0021,00
23,0028,0029,0017,0031,0021,0026,0026,0026,00
31,0032,0034,0029,0034,0026,0034,0034,0034,00
23,0026,0041,0021,0031,0029,0029,0029,0029,00
26,0032,0034,0026,0041,0041,0029,0029,0029,00
41,0042,0026,0041,0041,0041,0031,0031,0041,00
67,0086,0051,0067,0071,0067,0067,0067,0067,00
81,0094,0081,0067,00101,0067,0067,0067,0081,00
67,00114,0051,0067,0061,0081,0067,0067,0067,00
81,00114,0067,00101,0081,00101,0081,0081,0081,00
67,00142,0067,0067,00101,0067,0067,0067,0081,00
126,00142,00126,00126,00151,00151,00126,00126,00126,00
81,00152,0067,00126,0081,00101,0081,0081,0081,00
81,00162,0067,0081,0081,00101,0081,0081,0081,00
81,00190,00126,0081,00251,00101,00101,00101,00151,00
126,00255,0081,00151,00101,00201,00101,00101,00126,00
201,00235,00201,00251,00251,00301,00151,00151,00201,00
151,00495,00201,00251,00251,00201,00151,00151,00201,00
201,00210,00126,00501,00251,00501,00151,00151,00251,00
301,00198,00251,00501,00501,00301,00151,00151,00301,00
251,00190,00201,001001,00251,00501,00151,00151,00401,00
201,00182,00251,001001,00501,00301,00251,00251,00251,00
1501,00395,00251,005001,001001,001001,00251,00251,001501,00


Share |