Vild Med Dans 2015
Basketball Cykling Fodbold Golf Håndbold Ishockey Motorsport Poker Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene TV-programmer og prisuddelinger i udlandet
Gamle odds Kommende odds

NBA Odds

NBA er den dominerende professionelle basketballliga i Nordamerika. NBA er repræsenteret i USA Basketball, som udtager det amerikanske basketball-landshold, og som anerkendes af det internationale basketballforbund FIBA. NBA udgør sammen med NFL, NHL og MLB de fire store amerikanske professionelle idrætsligaer.

Hvem vinder NBA 2015/2016?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Cleveland Cavaliers3,753,40
San Antonio Spurs4,804,50
Golden State Warriors6,005,50
Oklahoma City Thunder9,008,80
Los Angeles Clippers11,0010,00
Chicago Bulls15,0013,50
Houston Rockets18,5017,00
Washington Wizards31,0029,00
Atlanta Hawks32,0029,00
Memphis Grizzlies34,0032,00
Miami Heat35,0034,00
New Orleans Pelicans38,0034,00
Toronto Raptors52,0041,00
Indiana Pacers52,0051,00
Dallas Mavericks61,0058,00
Milwaukee Bucks67,0051,00
Los Angeles Lakers101,0081,00
Utah Jazz101,0090,00
Phoenix Suns108,00101,00
Boston Celtics140,0081,00
Portland Trailblazers140,00126,00
Detroit Pistons156,00151,00
Brooklyn Nets176,00151,00
Sacramento Kings176,00151,00
New York Knicks201,00126,00
Charlotte Hornets201,00151,00
Denver Nuggets201,00182,00
Minnesota Timberwolves301,00151,00
Orlando Magic301,00201,00
Philadelphia 76Ers750,00251,00