Vild Med Dans 2014 Nobelprisen i litteratur 2014
Amerikansk fodbold Basketball Cykling Dart Fodbold Golf Håndbold Ishockey Motorsport Poker Politik Skak Snooker Tennis Travsport øvrige sportsgrene TV-programmer og prisuddelinger i udlandet
Gamle odds Kommende odds

NBA Odds

NBA er den dominerende professionelle basketballliga i Nordamerika. NBA er repræsenteret i USA Basketball, som udtager det amerikanske basketball-landshold, og som anerkendes af det internationale basketballforbund FIBA. NBA udgør sammen med NFL, NHL og MLB de fire store amerikanske professionelle idrætsligaer.

Hvem vinder NBA 2014/2015?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Cleveland Cavaliers4,334,00
San Antonio Spurs6,005,00
Oklahoma City Thunder7,206,00
Chicago Bulls9,007,80
Los Angeles Clippers11,509,50
Houston Rockets17,0013,00
Golden State Warriors26,0021,00
Washington Wizards34,0026,00
Miami Heat36,0017,00
Dallas Mavericks41,0024,00
Portland Trailblazers41,0033,00
Indiana Pacers41,0034,00
Brooklyn Nets51,0033,00
Memphis Grizzlies51,0036,00
Toronto Raptors67,0025,00
New York Knicks67,0026,00
Phoenix Suns67,0037,00
Charlotte Hornets81,0040,00
Denver Nuggets81,0044,00
New Orleans Pelicans81,0050,00
Los Angeles Lakers101,0035,00
Atlanta Hawks101,0041,00
Boston Celtics126,0046,00
Detroit Pistons151,0064,00
Sacramento Kings201,0049,00
Utah Jazz201,0064,00
Orlando Magic251,0048,00
Milwaukee Bucks501,0030,00
Minnesota Timberwolves501,0048,00
Philadelphia 76Ers501,0048,00
Bet365BetdaqBoylesportsIntertopsLadbrokesSbobetSportingbetTitanbetWinnerYouwin
4,004,304,004,004,334,004,004,004,004,00
5,005,305,005,006,005,005,005,005,005,00
6,507,206,006,506,506,507,006,506,506,00
8,507,809,008,509,008,009,009,009,009,00
9,5011,5011,0010,0011,0011,0011,0010,0010,0011,00
15,0017,0015,0015,0015,0013,0017,0015,0015,0015,00
26,0021,0026,0026,0026,0026,0026,0026,0026,0026,00
29,0029,0034,0029,0026,0031,0034,0029,0029,0034,00
36,0023,0026,0021,0026,0018,0021,0017,0017,0026,00
29,0024,0034,0029,0041,0034,0034,0034,0034,0034,00
41,0033,0034,0041,0041,0041,0041,0041,0041,0041,00
41,0035,0041,0041,0041,0034,0034,0034,0034,0034,00
51,0033,0041,0041,0051,0051,0051,0041,0041,0041,00
51,0036,0051,0041,0051,0051,0051,0041,0041,0051,00
41,0025,0041,0041,0041,0041,0067,0041,0041,0051,00
41,0036,0041,0041,0034,0041,0067,0041,0041,0026,00
51,0037,0051,0051,0067,0051,0051,0051,0051,0041,00
67,0040,0081,0067,0081,0071,0051,0067,0067,0067,00
81,0044,0081,0067,0081,0076,0081,0067,0067,0081,00
67,0050,0081,0076,0067,0081,0067,0067,0067,0081,00
51,0035,0081,0051,00101,0051,0081,0041,0041,0067,00
81,0041,0081,0071,00101,0071,0041,0081,0081,0081,00
126,0046,0081,0081,0081,0081,00101,0081,0081,00101,00
126,0064,00151,00101,00151,0081,00151,00101,00101,00126,00
151,0049,00151,00151,00201,00201,00151,00151,00151,00151,00
201,0064,00151,00151,00201,00201,00201,00151,00151,00201,00
201,0048,00151,00151,00251,00201,00151,00151,00151,00201,00
251,0030,00251,00251,00501,00251,00201,00201,00201,00251,00
151,0048,00151,00151,00501,00201,00151,00151,00151,00151,00
251,0048,00251,00201,00501,00251,00301,00151,00151,00251,00


Share |