Vild Med Dans 2014
Amerikansk fodbold Basketball Dart Fodbold Golf Håndbold Ishockey Motorsport Poker Politik Skak Snooker Tennis Travsport øvrige sportsgrene TV-programmer og prisuddelinger i udlandet
Gamle odds Kommende odds

NBA Odds

NBA er den dominerende professionelle basketballliga i Nordamerika. NBA er repræsenteret i USA Basketball, som udtager det amerikanske basketball-landshold, og som anerkendes af det internationale basketballforbund FIBA. NBA udgør sammen med NFL, NHL og MLB de fire store amerikanske professionelle idrætsligaer.

Hvem vinder NBA 2014/2015?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Cleveland Cavaliers4,333,10
San Antonio Spurs5,204,75
Oklahoma City Thunder7,806,50
Chicago Bulls9,508,00
Los Angeles Clippers13,009,00
Houston Rockets22,0013,00
Golden State Warriors33,0026,00
Washington Wizards36,0026,00
Dallas Mavericks39,0026,00
Miami Heat54,0017,00
Portland Trailblazers56,0024,00
Toronto Raptors67,0034,00
Memphis Grizzlies76,0041,00
Brooklyn Nets80,0028,00
New York Knicks86,0026,00
Indiana Pacers94,0034,00
Charlotte Hornets94,0051,00
Phoenix Suns96,0051,00
Los Angeles Lakers110,0051,00
Denver Nuggets124,0067,00
New Orleans Pelicans124,0067,00
Atlanta Hawks126,0041,00
Boston Celtics168,0081,00
Detroit Pistons251,0081,00
Sacramento Kings275,00151,00
Orlando Magic280,00151,00
Utah Jazz280,00151,00
Minnesota Timberwolves501,00151,00
Milwaukee Bucks501,00201,00
Philadelphia 76Ers690,00201,00
Bet365BetdaqBoylesportsIntertopsLadbrokesPafSbobetSportingbetTitanbetWinnerYouwin
3,803,954,004,004,334,003,103,603,803,803,75
4,754,905,005,005,005,005,005,204,754,755,00
7,507,807,006,507,007,006,507,506,506,506,50
8,008,209,008,509,008,508,009,508,508,508,50
9,009,809,0010,0013,0012,0011,0012,0010,0010,0010,00
13,0022,0013,0015,0015,0015,0013,0019,0015,0015,0015,00
29,0033,0029,0026,0026,0026,0026,0026,0026,0026,0026,00
36,0036,0034,0029,0026,0036,0031,0034,0029,0029,0034,00
26,0039,0034,0029,0034,0028,0034,0034,0029,0029,0026,00
36,0054,0029,0021,0026,0036,0018,0029,0017,0017,0031,00
34,0056,0034,0041,0041,0036,0041,0041,0034,0034,0024,00
36,0056,0041,0041,0041,0051,0041,0067,0034,0034,0051,00
61,0076,0051,0041,0051,0051,0051,0051,0041,0041,0051,00
66,0080,0041,0041,0051,0028,0051,0051,0041,0041,0051,00
41,0086,0041,0041,0041,0026,0041,0067,0041,0041,0041,00
41,0094,0041,0041,0051,0036,0034,0034,0041,0041,0041,00
66,0094,0081,0067,0081,0061,0071,0051,0067,0067,0067,00
61,0096,0051,0051,0051,0071,0051,0051,0051,0051,0051,00
66,00110,0081,0051,00101,0081,0051,0081,0051,0051,0067,00
81,00124,0081,0067,0081,0091,0076,0081,0067,0067,0081,00
81,00124,0081,0076,0081,00101,0081,0067,0067,0067,0081,00
101,00126,0081,0071,00101,0091,0071,0041,0081,0081,0081,00
126,00168,0081,0081,0081,00121,0081,00101,0081,0081,00101,00
151,00250,00151,00101,00151,00251,0081,00151,00101,00101,00101,00
201,00275,00151,00151,00201,00201,00201,00151,00151,00151,00151,00
201,00280,00151,00151,00251,00251,00201,00151,00151,00151,00201,00
201,00280,00151,00151,00251,00201,00201,00201,00151,00151,00201,00
151,00205,00151,00151,00501,00251,00201,00151,00151,00151,00151,00
301,00410,00251,00251,00501,00501,00251,00201,00201,00201,00251,00
301,00690,00251,00201,00501,00251,00251,00301,00201,00201,00251,00


Share |