Nobelprisen i litteratur 2014
Amerikansk fodbold Basketball Cykling Dart Fodbold Golf Håndbold Ishockey Motorsport Poker Politik Skak Snooker Tennis Travsport øvrige sportsgrene TV-programmer og prisuddelinger i udlandet
Gamle odds Kommende odds

NBA Odds

NBA er den dominerende professionelle basketballliga i Nordamerika. NBA er repræsenteret i USA Basketball, som udtager det amerikanske basketball-landshold, og som anerkendes af det internationale basketballforbund FIBA. NBA udgør sammen med NFL, NHL og MLB de fire store amerikanske professionelle idrætsligaer.

Hvem vinder NBA 2014/2015?

    Højeste
odds
Laveste
odds
San Antonio Spurs5,004,75
Cleveland Cavaliers5,754,80
Oklahoma City Thunder7,006,50
Chicago Bulls11,008,00
Los Angeles Clippers12,008,80
Houston Rockets15,0012,00
Indiana Pacers16,0013,00
Golden State Warriors28,0023,00
Miami Heat36,0021,00
Brooklyn Nets41,0028,00
Washington Wizards41,0029,00
Dallas Mavericks41,0034,00
Portland Trailblazers41,0036,00
New York Knicks51,0028,00
Toronto Raptors51,0034,00
Memphis Grizzlies56,0041,00
Phoenix Suns71,0041,00
Los Angeles Lakers91,0041,00
Atlanta Hawks91,0066,00
Denver Nuggets91,0067,00
New Orleans Pelicans101,0081,00
Charlotte Hornets121,0066,00
Boston Celtics121,0067,00
Detroit Pistons201,0081,00
Minnesota Timberwolves201,00151,00
Sacramento Kings201,00151,00
Utah Jazz201,00151,00
Orlando Magic251,00151,00
Philadelphia 76Ers301,00151,00
Milwaukee Bucks501,00151,00
Embiid, J1000,001000,00


Share |