E-sport Fodbold Håndbold Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds Gamle odds

NFL Odds

NFL er den professionelle liga for amerikansk fodbold i USA.

NFL er opdelt i to ligeværdige konferencer: AFC og NFC, som begge består af 16 hold fordelt rundt i USA.

NFL 2021 slutter med Super Bowl 55.

Hvem vinder Super Bowl 55?

    Højeste
odds
Laveste
odds
Kansas City Chiefs7,007,00
Baltimore Ravens8,007,00
San Francisco 49Ers11,009,00
New Orleans Saints12,0011,00
Tampa Bay Buccaneers15,0011,00
New England Patriots15,0015,00
Dallas Cowboys17,0015,00
Philadelphia Eagles21,0019,00
Seattle Seahawks21,0021,00
Indianapolis Colts23,0021,00
Green Bay Packers26,0021,00
Buffalo Bills26,0023,00
Minnesota Vikings26,0023,00
Pittsburgh Steelers26,0023,00
Tennessee Titans26,0026,00
Cleveland Browns31,0026,00
Los Angeles Rams31,0026,00
Los Angeles Chargers34,0031,00
Chicago Bears36,0034,00
Arizona Cardinals41,0034,00
Atlanta Falcons41,0034,00
Houston Texans46,0041,00
Denver Broncos51,0041,00
Las Vegas Raiders56,0051,00
Detroit Lions67,0061,00
New York Jets81,0071,00
Miami Dolphins81,0076,00
New York Giants81,0081,00
Carolina Panthers101,0081,00
Cincinnati Bengals126,00101,00
Washington Redskins151,00126,00
Jacksonville Jaguars201,00151,00

>> KONTAKT: INFO@NICERODDS.DK
<< TILBAGE: STARTSIDEN
Fodbold
Champions League odds.
minilogga_niceroddsDK