E-sport Fodbold Håndbold Ishockey Motorsport Politik Tennis Travsport Øvrige sportsgrene Øvrige odds Gamle odds

NFL Odds

NFL er den professionelle liga for amerikansk fodbold i USA.

NFL er opdelt i to ligeværdige konferencer: AFC og NFC, som begge består af 16 hold fordelt rundt i USA.

NFL 2020 slutter med Super Bowl 54.

Hvem vinder Super Bowl 54?

    Højeste
odds
Laveste
odds
New England Patriots3,603,50
New Orleans Saints7,507,50
Kansas City Chiefs10,009,00
Green Bay Packers11,0011,00
San Francisco 49Ers13,0013,00
Philadelphia Eagles17,0017,00
Los Angeles Rams19,0019,00
Seattle Seahawks19,0019,00
Minnesota Vikings21,0019,00
Houston Texans21,0021,00
Baltimore Ravens23,0021,00
Dallas Cowboys23,0021,00
Chicago Bears29,0026,00
Carolina Panthers29,0029,00
Indianapolis Colts36,0034,00
Buffalo Bills41,0036,00
Cleveland Browns61,0051,00
Los Angeles Chargers61,0061,00
Pittsburgh Steelers67,0061,00
Detroit Lions81,0081,00
Oakland Raiders81,0081,00
Jacksonville Jaguars101,00101,00
Tennessee Titans101,00101,00
Denver Broncos126,00101,00
Tampa Bay Buccaneers151,00126,00
Atlanta Falcons201,00201,00
New York Giants201,00201,00
Arizona Cardinals301,00301,00
New York Jets501,00501,00
Washington Redskins1001,001001,00
Cincinnati Bengals2001,001001,00
Miami Dolphins2001,002001,00

>> KONTAKT: INFO@NICERODDS.DK
<< TILBAGE: STARTSIDEN

E-sport
BLAST Pro Series - København 2019.

Fodbold
Champions League odds.
Den Gyldne Bold odds

minilogga_niceroddsDK